RSS Referencie Referencie Referencie Referencie Referencie

Aktuelles Angebot unserer Immobilien-Büro kann auf dem AReality.sk Portal zu finden. Der Dienst Moja Realitka bringt AReality.sk - das größte Angebot an Immobilien in der Slowakei.

Referencie

 

15.11.2023 Andrej:

Pani Bočeková

Chcem Vám poďakovať za to že ste nás previedli celým procesom kúpy, vďaka Vám to prebehlo ako po masle taže veľmi pekne ďakujeme a prajeme všetko dobré.

 

 

20.10.2023 Miloš B.

Ďakujem za Vašu prácu pani Iveta pri predaji bytu a tiež za všetky cenné rady ktoré nám pomohli predaj uskutočniť.
16.8.2023 Janka B.
Vďaka Ivka za vsetko už opakovane
5.4.2022 Ivan M.
Vďaka za všetko za pomoc s predajom bytu a hlavne za sprostredkovanie kúpy nášho nového domova
Recenzie na google:
Lenka Bóriková
  
pred 2 rokmi
Pozitívne: Profesionalita
Pani Bočeková bola naozaj výborná voľba. Robili sme kúpu aj predaj, vždy bola perfektne pripravená, všetko prebehlo bez problémov a dosť rýchlo. Môžem iba odporučiť.
Anna van der Meijden
pred 4 rokmi
Realitnú kanceláriu BDZ s r.o. každému môžem iba odporučiť. Ivetka je perfektne zorganizovaná do posledného detailu. Predaj bytu prebehol vďaka jej profesionálnemu prístupu ukážkovo, od prvého stretnutia až po odovzdanie kľúčov. Ďakujem za spoluprácu a prajem všetko dobré!
Mária Záhon
pred 4 rokmi
Expresny predaj a nasledna kupa nehnutelnosti, mozeme jednoznacne odporucit! Vdaka Ivetke Bocekovej mame krasny domcek so zahradkou a novu rodinnu priatelku ?? Prajeme este vela spokojnych klientov.
Peter T
pred 4 rokmi
Ďakujem p. Bočekovej za veľmi profesionálny a ukážkový prístup. Všetko prebehlo ľahko a bez komplikácií, s radami a pomocou. Ešte raz, veľmi pekne ďakujem!
Reakcia od vlastníkapred 4 rokmi
Aj ja ďakujem za ocenenie mojej snahy o max. spokojnosť klientov

Sissa G..  - kúpa 1 izb. byt, Bratislava II

p.Bočeková chcem sa dodatočne ešte poďakovať za vaše  profesionálne realitne služby, za Vašu trpezlivosť a starostlivost ohľadne realitnej agendy. Vaše služby budem propagovať ďalej a odovzdám aj pozitívne referencie. Nie všetci klienti sú ideálni, ale vy viete komunikovat s ľudmi. A to je podstatne. Prajem vám veľa úspechov v práci aj v osobnom živote

  

Alena B.. kúpa 3,5 izb. bytu BAII

V tejto chvíli by som Vám chcela ešte raz poďakovať za korektnú spoluprácu a popriať Vám všetko len to najlepšie, pevné zdravie, nech sa Vám darí v práci aj v osobnom živote.

 

  Pavol M. predaj 2G BAII

To ja Vám ďakujem pani Bočeková, spolupráca s Vami bola naozaj skvelá a robíte svoju prácu výborne. Ak v budúcnosti ktokoľvek z môjho okolia bude riešiť reality, na 100% mu odporučím Vás. Dnes je ľudí čo robia svoju prácu svedomito ako šafranu.

 

 Martina D.. kúpa 1 izb. bytu BAII

Želám Vám veľa spokojných klientov minimálne tak ako som bola aj ja s Vašimi službami spokojná.

 

Helena K.. predaj 1 izb. BAV

Ďakujem Vám za bezproblémový predaj nášho bytu, všetko prebehlo podľa Vašich inštrukcií, kúpna zmluva bola vyvážená pre obidve strany,  všetko ste nám zrozumiteľne vysvetlili za čo Vám ďakujeme.

 

 Martin H. predaj 2 izb. bytu BAV

Ďakujem Vám za naozaj rýchly (2 dni) a bezproblémový predaj nášho bytu, a za to, že ste nás ušetrili starostí a stresu, prepis aj odovzdanie bytu prebehlo k spokojnosti nás aj kupujúcich (tak sa vyjadrili).

 

 Veronika Korčeková. kúpa 1 izb. byt BAV

Pani Bočeková, ešte raz by som sa Vám chcela v mene mojom aj v mene mojej dcéry  poďakovať za perfektne odvedenú prácu,

proste za všetko, čo ste pre nás urobila.

Prajem Vám veľa osobných aj pracovných úspechov 

 

 

Lenka L. kúpa 1 izb. BAII

Touto cestou sa Vam chcem velmi srdecne podakovat za vase sluzby a pomoc pri celom procese ziskania vlastneho byvania. Este raz velka vdaka!
Prajem Vam vela zdravia a vela spokojnych klientov :)

 

realitný maklér, reality, byt, dom, nehnuteľnosti, predaj, kúpa bytu, predaj bytu